Jako gabinet lekarski pragniemy wykonywać naszą pracę tak profesjonalnie, jak to tylko możliwe i uważamy, że ważne jest, abyś mógł nam zaufać. Oczywiście może się zdarzyć, że nie będziesz zadowolony z kontaktu z naszą praktyką. Na przykład możesz mieć poczucie, że nie zostałeś potraktowany poważnie lub że nie byłeś w stanie prawidłowo skontaktować się z praktyką. Chcielibyśmy dowiedzieć się o tym jak najszybciej, abyśmy mogli omówić to z tobą i wyciągnąć z tego wnioski.
Możesz złożyć skargę lub dać komentarz, kontaktując się bezpośrednio z jednym z naszych pracowników lub korzystając z naszego internetowego Formularza skarg. Jeden z naszych pracowników rozpatrzy skargę tak szybko, jak to możliwe.
Jeśli nie chcesz korzystać z formularza skargi, możesz skontaktować się bezpośrednio z SKGE.